Hľadať podľa parametrov

Outsourcing Architektúra

Zháňate architekta pre Vašu firmu?

Potrebujete pomôcť pri prácach, ktoré sú momentálne nad Vašu kapacitu zamestnancov? Chcete rýchlu a hlavne lacnú pomoc? My Vám ponúkame outsourcing danej pozície.

Naše služby ponúkame v rámci celej Slovenskej republiky. Kontaktujte nás a my Vás navštívime do 24h.

Vytvorte rozšírenie svojho projekčného týmu s vynikajúcou podporou nášho profesionálneho stavebného projekčného tímu. Prenajmite si nášho profesionála pre Váš projekt, ktorí s nami spolupracujú už od roku 2010 pri vytváraní stavebnej dokumentácie pre najväčších staviteľov a dodávateľov v celej EU. Napíšte nám ešte dnes, aby ste získali zľavu z väčšieho objemu prác v prípade hromadných objednávok.

EngiSupport má bohaté skúsenosti so všetkými typmi náčrtov, detailov, výkresov, návrhových a modelovacích služieb. Poskytujeme špecialistov pre Váš projekt Naše služby držia Vaše náklady a čas pod kontrolou a Vy sa môžete lepšie sústrediť na dosiahnutie cieľa. Pomocou najnovších verzii softvérového vybavenia pre Vašu oblasť pôsobenia Vám poskytujeme nasledujúce služby:


Návrh architektonickej štúdie
Prezentačné výkresy
Návrh architektúry – pre stavebné povolenie
Spracovanie komplet projektovej dokumentácie

Návrh architektúry – realizačný projekt

Návrh detailov interiéru a exteriéru


Ako začneme našu spoluprácu?

Naše služby sú ohodnotené cez kredity. Každá požiadavka od Vás ma určitú hodnotu počtu kreditov. Prosím kontaktujte nás na osobnú schôdzku, emailom, online rozhovoru alebo telefonicky pre cenovú ponuku a ohodnotenie Vašich požiadaviek na kredity. Po našom preskúmaní Vašich požiadaviek si následné objednáte kredity cez našu webstránku. Po objednaní kreditov Vás budeme kontaktoval do 24h pre začatie spolupráce.

Krok 1: DEFINE

Krok 4: MONITOR

Spolupracujte s projektovým manažérom, aby ste definovali potreby vášho štúdia. Náš PM podrobne definuje rozsah a procesy pracovného zdieľania práce.Bol vypracovaný plán spolupráce; krížový výcvik a prenos informácii od Vás k nám bol uskutočnení. Online stretnutia sa konajú denne.Preskúmame vaše súčasné procesy a štandardy dokumentácie a pripravíme rozsah a plán práce.

Krok 2: PLAN

Krok 5: TRANSFER

Preskúmame vaše súčasné procesy a štandardy dokumentácie a pripravíme rozsah a plán práce.

Sledujeme vysokú úroveň štandardizácie a prispôsobenia. Projekty sú smerované do nového odsúhlaseného pracovného tímu u nás.

Krok 3: BUILD

Krok 6: OPERATE

Spoločne definujeme zodpovednosti a zručnosti a vytvoríme správny tím navýkon práce.Efektívnosť sa kontroluje a monitoruje. Prioritné úlohy sa posielajú nášmu odsuhlasenemu pracovnému tímu.

Role našich klientov

V tomto modernom veku vyžadujeme len vaše 3-krát Klik schválenia. Zvyšok procesu spravujeme my:


Klik 1: Ľudia

Klik 2: Projekt manažér

Klik 3: Uskutočnenie


Získajte tímy na základe ich poverenia a

kompetencií. Pozrite sa na ich životopisy alebo ich stretnite tvárou v tvár.

Náš projektový manažér, ktorý najlepšie

vyhovuje vašim konkrétnym požiadavkám bude Vaším priamym

zástupcom pre riadenie tímu a projektov u nás.

Začnite s projektmi a sledujte výsledky

pomocou našich nástrojov na riadenie projektov, kde nám ponecháte všetky vaše

pripomienky.

Uskutočnenie:

do 3-5 dni od obdržania objednávky kreditov alebo individuálna ponuka