Club Engi Premium

Čo je ClubEngi Premium?

To je náš exkluzívny klub vyhradený pre našich najvernejších sprostredkovateľov pre dodávanie kontaktov na zákazníkov. Člen Premium klubu môže zbierať body rýchlejšie a získať prístup k exkluzívnym cenám, zľavám a prestížnym odmenám, ako aj osobným pozvánkam na špeciálne podujatia.

Možnosti doručenia odmien

1. Doručenie domov

Odmena vám bude do 30 dní bezplatne doručená na vašu kontaktnú adresu.

2. Elektronický kupón

Unikátny elektronický kupón Vám zašleme e-mailom. Svoju odmenu potom získate podľa pokynov v zaslanom e-maile.

Potrebujete pomôcť?

Otázky a odpovede

Čo je EngiSupport ClubEngi Premium?

EngiSupport ClubEngi Premium je exkluzívny klub pre zákazníkov EngiSupport ClubEngi, ktorí nazbierali za rok najmenej 2400 bodov.

Ako člen klubu EngiSupport ClubEngi Premium získate pri každej transakcii o 25 % viac bodov a môžete využívať výhody atraktívnych odmien a aukcií určených len pre členov EngiSupport ClubEngi Premium.

Ako sa stanem členom klubu EngiSupport ClubEngi Premium?

Ak ste nazbierali za 12 mesiacov 2400 bodov EngiSupport ClubEngi, pozveme vás do klubu EngiSupport ClubEngi Premium automaticky. Ďalšie informácie nájdete vo všeobecných podmienkach a pravidlách klubu EngiSupport ClubEngi Premium.

Ako dlho bude trvať moje členstvo?

Členstvo v klube EngiSupport ClubEngi Premium trvá 1 rok. Po roku bude váš účet znovu vyhodnotený, a ak sa zistí, že ste nenazbierali dostatočný počet bodov, svoje členstvo v klube EngiSupport ClubEngi Premium stratíte a vrátite sa k štandardnému členstvu EngiSupport ClubEngi.

Čo sa stane, keď stratím svoje členstvo v klube EngiSupport ClubEngi Premium?

Členovia klubu EngiSupport ClubEngi Premium Club, ktorí stratia svoj exkluzívny stav, dostanú štandardné členstvo EngiSupport ClubEngi.