Cenník Ostatné služby

Potrebujete pomôcť pri prácach, ktoré nie su vo Vašom odbore alebo mate nevedomosť ako na to? Chcete rýchlu a hlavne lacnú odbornú pomoc?

Vyriešte Váš problém hneď, rýchlo tu a teraz.

My Vám ponúkame online technickú podporu, pomoc a poradenstvo na počkanie v oblasti komplexného stavebníctva od A do Z za skvelé ceny. Podpora sa vykonáva cez náš online chat, email alebo telefonicky. Môžte komunikovať cez Váš SmartPhone priamo z miesta Vášho projektu. Nemusíte nám volať my Vám zavoláme na Vaše požiadanie.

Sme vysokokvalitný tím projektových manažérov, inžinierov, projektantov a architektov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti stavebníctva, navrhovania a výstavby občianskej vybavenosti..

Objednajte si tu a teraz Zákaznícku podporu - Support Kredit pre naše služby.

Naše služby sú ohodnotené cez kredity. Každá požiadavka od Vás ma určitú hodnotu počtu kreditov. Prosím kontaktujte nás na osobnú schôdzku, emailom, online rozhovoru alebo telefonicky pre cenovú ponuku a ohodnotenie Vašich požiadaviek na kredity. Po našom preskúmaní Vašich požiadaviek si následné objednáte kredity cez našu webstránku. Po objednaní kreditov Vás budeme kontaktoval do 24h pre začatie spolupráce.


OSTATNÉ SLUŽBY

CENA: 50 support kreditov / hod

INFO

Ceny našich služieb za ostatné odborné služby sú odvodené z časovej náročnosti podobných projektov. Pri projektoch s nepredvídateľnou časovou náročnosťou naše služby účtujeme na základe odpracovaných hodín.

Dohodnúť schôdzku

KANCELÁRSKE A ASISTENČNÉ PRÁCE

CENA: 25 support kreditov / hod

INFO

Ceny našich služieb v častiach kancelárske a asistenčné práce sú odvodené z časovej náročnosti podobných projektov. Pri projektoch s nepredvídateľnou časovou náročnosťou naše služby účtujeme na základe odpracovaných hodín.

Dohodnúť schôdzku

V tejto sekcii sa nenachádza žiaden tovar